Територіальні органи ДПС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Всесвітньо відомі сумські біатлоністки задекларували свої доходи

21.04.2021 -

          Днями в Головному управлінні ДПС у Сумській області відбулася неординарна подія. До «податкових стін» завітали відомі усьому світу легендарні  біатлоністки, наші землячки - Віта та  Валентина Семеренки.

          Сестри - члени національної збірної команди України,  заслужені майстри спорту, багаторазові чемпіонки Європи, повні кавалери ордену княгині Ольги, почесні громадянки міста Суми.

          Валентина - семиразова чемпіонка Європи,  чемпіонка світу з літнього біатлону 2011 року в спринті, неодноразова чемпіонка першості та Чемпіонатів України, золота медалістка зимової олімпіади «Сочі-2014», була офіційно признана  третьою  біатлоністкою світу за підсумками сезону 2015 року.

          Віта - чемпіонка та бронзова призер Олімпійських ігор в Сочі, п'ятиразова призерка чемпіонатів світу, переможниця й призерка етапів  Кубка світу, п'ятиразова чемпіонка Європи з біатлону.

          У своєму дуже щільному розпису тренувань видатні сумчанки знайшли час для виконання конституційного обов’язку громадянина України – декларування  доходів та сум призів, отриманих у 2020 році.

          Представників спортивної родини радо вітала начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО, яка подякувала біатлоністкам за їх спортивні заслуги і за відповідальне відношення до громадського обов’язку відкрито декларувати зароблене.

          - Ваше  волевиявлення є публічним прикладом сформованої високої податкової культури. Ваші візити до податкової вже стали багаторічною свідомою традицією, що є позитивним прикладом для громадськості і не тільки нашої області , - зазначила посадовець.

          У свою чергу Віта Семеренко зазначила щодо необхідності декларування доходів, - Цілковито усвідомлюю, що своєчасно сплачені податки сприяють вихованню здорового молодого покоління – майбутнього нашої держави та великого потенціалу українського спорту.

         Валя Семеренко підтримала думку сестри.