Територіальні органи ДПС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Деклараційна кампанія – 2021 наближається до фінішу (Ромни)

21.04.2021 -

Роменський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб  Головного управління ДПС у Сумській звертає увагу платників податків, що кампанія декларування доходів громадян отриманих у 2020 році наближається до фінішу. Декларування своїх доходів і сплата податків  - це найважливіший обов'язок кожного громадянина  і посильна допомога своїй країні, а також ваш внесок в своє майбутнє і майбутнє ваших дітей, в майбутнє нашої України.

Обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи  визначено  ст. 67 Конституції України та нормами Податкового кодексу України. Фізичним особам, які протягом 2020 року отримували доходи, з яких не утримувався податок, з питань декларування пропонуємо звертатися до Державної податкової інспекції за місцем обслуговування або користуватися сервісами Електронного кабінету платників податків.

Шановні громадяни! Запрошуємо задекларувати свої доходи та звертаємо увагу, що кампанія декларування доходів триває до 1 травня 2021 року.