Територіальні органи ДПС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Використання електронних сервісів ДПС набуває все більшої популярності! (Роменська ДПІ)

21.04.2021 -

В умовах карантинних заходів, питання дистанційного отримання послуг та спілкування з органами державної податкової служби в режимі онлайн, набувають все більшої популярності серед платників податків. Сьогодні  для здачі звітності  не обов’язково їхати в контролюючі органи та стояти в чергах. Тому Роменська ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області рекомендує і надалі утримуватися від відвідування Центру обслуговування платників податків без нагальної потреби та звертає увагу на можливість безкоштовно, в режимі реального часу, скористатись сервісом - Електронний кабінет за посиланням (cabinet.tax.gov.ua).

Нагадаємо, що Електронний кабінет складається із двох функціональних частин - відкрита (загальнодоступна) та приватна (особистий кабінет).

Через відкриту частину Електронного кабінету користувачі отримують доступ до інформації з публічних реєстрів. Крім того, громадяни та платники податків можуть ознайомитися з податковим календарем, роздрукувати бланки податкової звітності, заповнити декларацію про майновий стан і доходи, переглянути адреси та телефони Центрів обслуговування. Користуватись послугами відкритої частини Електронного кабінету  можна без ідентифікації особи.

Більш широкий спектр послуг громадяни можуть отримати у приватній частині Електронного кабінету – перегляд персоніфікованого податкового календаря, облікових даних платника, листування з органами ДПС, подання податкової звітності в електронному вигляді, заяв, запитів для отримання інформації, тощо. Робота у приватній частині здійснюється з використанням електронного цифрового підпису.

Тож шановні платники податків! Закликаємо вас спілкуватися з податковою службою за допомогою електронних сервісів  – це збереже ваш час та здоров’я!